Apie mus

Classy - stiliaus detalių namai sukurti tiems, kas vertina išskirtinumą.

Daugelis aksesuarų „išeina“ iš mados, praranda savo aktualumą ir gan dažnai nedera prie asmeninio, vis kintančio stiliaus. Jauku.lt komanda, remdamasi savo patirtimi ir išmanymu medžio bei popieriaus produkcijos gamyboje, surinko kokybiškas ir unikalias stiliaus detales, kurios prisitaiko prie Tavęs.

Medis – ne tik universali, bet ir ypatinga medžiaga, kurios raštai ir savybės neleidžia detalėms atrodyti vienodai. Natūrali, lengvai priderinama spalva puikiai tinka kiekvieno žmogaus asmeniniam stiliui. Medžio gaminiai dažniausiai kuriami rankomis – todėl kiekvienai detalei skiriama daug dėmesio ir laiko. Mes tai vertiname, o Tu?

Šiame projekte dėmesys skiriamas kokybiškoms stiliaus detalėms, kurios yra ne tik gražios, bet ir praktiškos. Kiekvieno prekinio ženklo kūrėjai skiria daug dėmesio savo gaminiams ir garantuoja jų kokybę, kuria dalinamės su Tavimi.

Pajausk teigiamas emocijas, šilumą ir išskirtinumą šių nepakartojamų detalių, kurias galima vadinti mažais gamtos ir žmogaus meno kūriniais. Tapk naujai atkeliaujančio trend'o dalimi.